Island vám na míru

Nejblížší termín: 08/08/2020 - 15/08/2020
0:00

Chcete vidět ta nejkrásnější místa Islandu? O nic se nestarat a nechat se povozit? Jó, jen tak starosti hodit za hlavu a užít si nějaký čas mezi vodopády gejzíry a vulkány, to by bylo něco.

(((Vážení čtenáři a zájemci o tuto akci. Pokud jste tu dříve než 29. 2. 2020, je popisek akce jen v hrubé kostře (tedy i tak můžete číst dál) a některé věci se doupřesní. Máte-li o akci zájem, představu si už udělat můžete a pak dole vyplňte formulář, můžeme být v kontaktu. Pokud byste mě chtěli zeptat něco obecněji, můžete to udělat prostřednictvím kontaktního formuláře. Díky za pochopení, Ruben)))

Už dávno chcete vyrazit na Island, jenže vždy do toho něco přijde. A hlavně..žádná nabídka není dost dobrá. A ten termín je vždycky nějakej divnej.
Tak tomu bylo doposud, jenže teď tu je “Island na přání”. Stačí se mi ozvat říct, co máte na srdci a v hlavě, přijet, pohodlně se usadit a nechat se unášet dusotem islandských koní pod kapotou. A navíc můžete získat spoustu krásných fotek jako bonus. Tak dobrá nabídka už nebude. fakt.

A že nechcete nic vymýšlet? Nevadí, povozím vás a věřte, že to bude stát za to.

Super, že tu je někdo, kdo má Island projetý křížem krážem. A kdo kromě toho, že dělá tenhle web je schopnej hodit na korbu pár lidí, svézt je, připravit a udělat vše co je potřeba a ba co víc, nacvakat na památku fotky, co se pak daj rovnou tisknout. Heuréka!

Co bych tu psal, jestli chcete na Island a nechcete se limitovat, pak tohle je právě to ono.

– individuální přístup
– sveze se až 8 lidí
– pojedem tam, kde vás to zajímá a budem tam, jak dlouho budete chtít
– podívat se do středu země? Žádný problém
– pokud dojdou nápady vám, já jich pár z rukávu vysypu

6

Už jste zalitovali, že jste si dali kaviár? Či Hennessy? Letěli první třídou? Nadlábli se v Alcronu? Jasně že ne. Tak pokud uvažujete o Islandu a chcete si to prostě a jen užít, jste tu správně.

Jak se dohodnem, takový to bude. Ruku na to.

Jediné, co musíte udělat, je vyplnit formulář dole, zbytek už je na mě.

A..a to určitě víte, první bere.

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 08/08/2020 - 15/08/2020
0:00

Obsazenost: 0 / 10

Cena: Dobrovolná na místě

Rezervujete místo na akci


ne Události

Nehodí se Vám daný termín?
Zanechte nám email pro jiný termínu

Kategorie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *