Fotoworkshop Island 2020

Nejblížší termín: 29/08/2020 - 26/09/2020
0:00

Nádherná příroda, skvělé světlo a po ruce člověk, který se vyzná jak na Islandu, tak ve focení. Co víc si přát?!

(((Vážení čtenáři a zájemci o tuto akci. Pokud jste tu dříve než 29. 2. 2020, je popisek akce jen v hrubé kostře (tedy i tak můžete číst dál) a některé věci se doupřesní. Máte-li o akci zájem, představu si už udělat můžete a pak dole vyplňte formulář, můžeme být v kontaktu. Pokud byste mě chtěli zeptat něco obecněji, můžete to udělat prostřednictvím kontaktního formuláře. Díky za pochopení, Ruben)))

Chcete projet ta fotograficky nejpřitažlivější místa Islandu a ještě udělat velký skok ve focení a postprocesu? Zažít krásné okamžiky v zemi elfů a téměř nekončících západů a východů slunce? Odvézt si z destinace snů fotky, které si budete moct dát na zeď? Udělat si kalendář, který budete moct s hrdostí a radostí dát svým blízkým a známým třeba jako neobvyklý vánoční dárek? Tak zbystřete.

 

Jako váš budoucí vůdce smečky jsem projel všechna zajímavá místa Islandu a prošel je ze všech úhlů. Také věnuju nemálo energie vlastnímu fotorozvoji účastí na workshopech a spoluprací s profesionálními fotografy a retušéry. A toto obojí vám bude během fotoworkshopového týdne k dispozici v míře vrchovaté.

Tak, abyste si mohli říct nejen stálo to za to, ale hlavně aby to bylo vidět na vašich fotkách, protože o to právě jde. Každý den zvládneme navštívit a nafotit dvě až tři fotolokace a nedílnou součástí bude následný postproces. Protože to je to, co jinde většinou chybí, ale zároveň až to dělá fotku fotkou.

– znalec místa a fototeorie k dispozici po celou dobu
– zázemí a klid pro postproces
– ve skupině podobně motivovaných lidí pro výměnu názorů a zkušeností
– focení polární záře nad atlantikem
– a závěrem věřím že skvělé fotky na stěně

6

Jó vím, není to žádná sranda se vydat tisíce kilometrů daleko. Proto když už tak ať to stojí zato. V sázce je nejen dost peněz, ale i času a energie. Trmácet se přes půl Atlantiku do neznáma? Kdo to sakra je ten vůdce smečky? to jako opravdu udělal sám celej tenhle web a jeho fotky se kradou? Jestli jo, tak klobouk dolu a kde se můžu přihlásit?

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 29/08/2020 - 26/09/2020
0:00

Obsazenost: 0 / 0

Cena: Dobrovolná na místě

ne Události

Nehodí se Vám daný termín?
Zanechte nám email pro jiný termínu

Kategorie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *